Telefon: 513 700 280
e-mail: kontakt@twojezdrowie24.eu

Сайт для громадян України

Цілодобова довідкова лінія українською мовою

Кожен прибулий з зони бойових дій отримає безкоштовну допомогу з Фонду справедливості, яким керує Міністерство юстиції. Гаряча лінія працює українською, російською та англійською мовами. Створено її завдяки Фонду справедливості. Закликаємо всіх осіб, які мають таку необхідність, скористатися цілодобовою Лінією допомоги потерпілим за номером телефону: +48 222 309 900.

Отримай номер PESEL

Ви маєте українське громадянство і перебуваєте на території Польщі внаслідок військових дії у своїй країні? Тоді Ви можете отримати номер PESEL, який дозволить, напр., користуватися послугами в сфері охорони здоров’я, соціальною допомого. або створити фірму в Польщі. У той же час Ви можете отримати довірений профіль, який дозволить вирішити багато офіційних справ за допомогою інтернету. Перевірте, як це зробити.

Дізнатися більше

Отримайте одноразову грошову допомогу

Ви громадянин України і прибули до Польщі безпосередньо з України у зв’язку з бойовими діями у Вашій країні? Ви можете отримати одноразову матеріальну допомогу в розмірі 300 злотих на покриття найневідкладніших витрат. Взнайте, як це зробити.

Дізнатися більше
Skip to content